Hotel Karlovy Vary Eurohotel Garni

*** Hotel Eurohotel Garni ubytovanie Karlovy VaryEurohotel Gárni Ubytovanie Karlovy Vary Popis :
Nachádza sa neďaleko obxchodného a kúpelného mesta Karlovy Vary. Celý objekt je novo zrekonštruovaný, má vlastnú záhradu a parkovisko sledované kamerou.

Eurohotel Gárni Ubytovanie Karlovy Vary Ubytovanie :
Karlovy Vary sú najväčšie  kúpelné mesto v Českej republike založené českým králom a cisárom rímskym  Karlom IV v 14 storočí. Vzhľadom k polohe svätoznámeho kúpelného mesta a špecifickému krajinnému razu - úzke, hlboké údolie, ktorým preteká rieka, vznikali dalšie zvláštnosti, tipické pre toto mesto predovšetkým stavebného charakteru.

Eurohotel Gárni Ubytovanie Karlovy Vary Izby :
Príjemné a kludné ubytovanie v štýlovo vybavených izieb. K dispozícii je  : 5 jednomiestnych izieb, 27 dvojmiestnych izieb, 1štvormiestny izba, 2 apartmány, 1 štúdio. Kapacita 70 miest. Izby majú vlastné socialne zariadenie, minibar, Tv. Rańajky podávame formou švédskych stolov, parkovisko a kúpelná taxa je v cene izby.

Eurohotel Gárni Ubytovanie Karlovy Vary Okolie :
mesto pod simbolom kamzíka, mesto romantickej architektúry a kolonád, navštívia turisti z 80 krajín z celého sveta. Tradičnímy a svätoznámimi produktami sú : sklo Moser, porcelán Thun, Becherovka, minerálne vody. Jednou z najobľubenejších karlovarských špecialít sú kúpelné oplátky, ktoré tu začal vyrábať v roku 1980 Karl Bayer.

Eurohotel Gárni Ubytovanie Karlovy Vary Kúpele :
Ku kúpelnej liečbe sa okrem procedúr používajú minerálne pramene s teplotou 72 stupnov. medzi hlavné ochorenia ktoré sa tu liečia patri : zažívacieho ústrojrnstva apohybového aparátu. Prídte do mesta umenia ktoré vám ponúka bohátý kultúrny a športový program, hudobné a filmové festivaly.

Eurohotel Gárni Ubytovanie Karlovy Vary Služby :
Príjemný personál hovoriaci česky, nemecky a anglicky, vám zaistí služby na vysokej profesionálnej  úrovni. V prípade záujmu zaistíme firemné balíčky pre vaších partnerov.
Hotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - možnosť pripojenia na internetHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - k dispozícii letná terasaHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - akceptuje creditné karty VISAHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - Iybz sú vybavené televízoromHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - Izby s vlastnou toaletouHotel Karlovy Vary Eurohotel Garni - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Eurohotel Garni ubytovanie Karlovy Vary Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s

Adresa: Hotel Eurohotel Garni Stara Kysibelska 583 Karlovy Vary 36009 Czech Republic

E-mail: Eurohotel-Karlovy-Vary-Garni@cz-hotel.eu